HAKKIMIZDA
 
Eska Metal
Fabrikamızdan Görüntüler
 

Eska Metal San. Tic. Ltd. Şti.

 

Titanyum Çinko Çatı, Kenet Çatı , Çinko Çatı Kaplama uzmanı olan ESKA Metal Markası adı altında 2003 yılından itibaren endüstriyel yapıların çatı cephe kaplaması  ve izolasyon alanında faaliyet gösteren firmamız, 2005 yılından itibaren bölgesel hizmet ağını ulusal alanda da genişletmiştir.

Çatı cephe uygulama işlerinde müşterilerine daha hızlı ve daha kaliteli çözümler sunabilmek adına 2009 yılından itibaren makineleşmeye başlayan firmamız, Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki  3.500 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında izolasyon sektöründe lider firmalar olan Mardav, Ondüline ve Sika gibi güçlü markaların bayilik ve bölge distrübitörlüğünü de bünyesine katarak hizmetine devam etmektedir.

Türkiye geneli ve komşu ülkelere hizmet sunan firmamız; çatı ve cephe kaplamalarında modern sistemler kullanarak her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Trapez Rollforming Makinesi, Trapez Kenet Makinesi, Düz Metal Kenet Makinesi, Kaset Sistem Rollforming makinesi,Kenet Radius Makinesi, Boy Kesme Hattı, Z Profil Hattı, Cnc Abkantlar ve Giyotinlerle donattığımız fabrikamızın dışında, hizmet kalitemizi artırmak için 35 tonluk mobil vinç, hidrolik makaslı iskele, telehandlerle desteklediğimiz 12 teknik personel, 22 idari personel ve 180’ı aşkın çalışanımız ile 9 yıllık tecrübemizi de üretimimize yansıtarak, Endüstriyel yapıların çatı cephe kaplaması ve izolasyon sektöründe güvenli ve emin adımlarla hizmetimize devam etmekteyiz.

     
 ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÇATI CEPHE | YALITIM | REFERANSLARIMIZ | İLETİŞİM
 Copyright © 2012 ESKA Metal San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.