ESKA HAKKINDA

Eska Metal San. Tic. Ltd. Şti.

ESKA Metal Markası adı altında 2003 yılından itibaren endüstriyel yapıların çatı cephe kaplaması ve izolasyon alanında faaliyet gösteren firmamız, 2005 yılından itibaren bölgesel hizmet ağını ulusal alanda da genişletmiştir.

Çatı cephe uygulama işlerinde müşterilerine daha hızlı ve daha kaliteli çözümler sunabilmek adına 2009 yılından itibaren makineleşmeye başlayan firmamız, Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında izolasyon sektöründe lider firmalar olan Mardav, Ondüline ve Sika gibi güçlü markaların bayilik ve bölge distrübitörlüğünü de bünyesine katarak hizmetine devam etmektedir.

Türkiye geneli ve komşu ülkelere hizmet sunan firmamız; Titanyum Çinko, Kenetli Sistem, Kilit Geçme Sistem(Yüksek Hadve) gibi çatı ve cephe kaplamalarında modern sistemler kullanarak her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Trapez Rollforming Makinesi, Trapez Kenet Makinesi, Düz Metal Kenet Makinesi, Kaset Sistem Rollforming makinesi,Kenet Radius Makinesi, Boy Kesme Hattı, Z Profil Hattı, Cnc Abkantlar ve Giyotinlerle donattığımız fabrikamızın dışında, hizmet kalitemizi artırmak için mobil vinç, hidrolik makaslı iskele, telehandlerle desteklediğimiz 20 teknik personel, 22 idari personel ve toplam 350 çalışanımız ile 15 yıllık tecrübemizi de üretimimize yansıtarak, endüstriyel yapıların çatı cephe kaplaması ve izolasyon sektöründe güvenli ve emin adımlarla hizmetimize devam etmekteyiz.
SORULARINIZ MI VAR? BİZE ULAŞIN