ÜRÜNLERİMİZ
 
 Kenet Sistem Çatı
 Hazır Panellerle Çatı ve Cephe
 Kilit Geçme Sistem Çatı
 Çift Kat Yerinde Uygulama Cephe
 Çift Kat Yerinde Uygulama Sandviç
 Kaset Sistem Cephe
 Polikarbon Işıklık Sistemleri
 Pvc Membranlı Çatı
 Asma Tavan
 Çatı Trapezleri
 

KENET SİSTEM ÇATI

 

KENET SİSTEM ÇATI

Geniş açıklıklı ve dairesel kesitli çatılarda sorunsuz ve optimum çözüm olanağı sağlayan kenet sistem çatı kaplama imalatları, Trapez Kenet ve Düz Kenet olmak üzere 2 farklı seçenekle Uygulanmaktadır.

Kenet sistemin vida kullanmadan klipslerle monte edilerek metal levhaların birbirine kenetlenmesi ileride oluşabilecek vida başından kaynaklanacak su izolasyon sorununu ortadan kaldırdığı gibi, mahyadan saçağa veya saçaktan saça tek parça olarak inşaat sahasında üretiminin yapılıyor olması geniş açıklıklı çatı kaplanmasında sıfır sorunla çatı kaplama imkanı sunmaktadır.

Düz kenet sistemde taşıyıcı alt kat trapez olduğundan geniş aralıklı (150 cm ve üzeri) aşıklarla çözülmüş sistemlerde alt kat trapez üzerine kurulan z profil sistemi üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Trapez kenetin düz kenete göre daha fazla yük taşıma kapasitesi vardır, standart yapılardaki aşık aralarında bile rahatlıkla uygulanmakta ve aşık sistemi aralarına ilave z profil ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Bu durum sac kalınlıklarını ve z profilleri arttırma mecburiyetimizi ortadan kaldırdığından düz kenete göre daha ekonomik maliyetlerle müşterilerimize sunulabilmektedir.

Düz Kenet Kesiti ve Detayı


Kaplama Katmanları:
1 Düz Kenet Profili
2 Buhar Dengeleyici Örtü
3 Taşyünü Levha
4 Galvanizli Z Profil
5 Buhar Kesici Örtü
6 Trapez Sac

  1 Çelik aşık
2 Vidalı sistem trapez
3 Buhar kesici
4 Taş yünü
5 Buhar dengeleyici
6 KST 25/490 trapez kenet

Kenet Sistemin Avantajları

  • Tonoz (Radiuslu ) Çatılarda saçaktan saçağa eksik ve tek parça uygulanır
  • Minimum %1,5 eğime sahip çatılarda 1800 derece çift büküm yapılara su sızdırmazlığı elde edilir.
  • Kenetleme işlemi robotla yapıldığından dolayı herhangi bir işçilik hatası oluşması önlenir.
  • Alt Kat trapezlerin perfore olarak kullanılması halinde yapıya akustik özelliği katar.
    İki katman arasında kullanılan taşyünü sayesinde sisteme A sınıfı yanmazlık değeri katarak yapının yangın güvenliğini arttırır.
  • Kenet formunun inceliği ve şıklığından dolayı yapıya görsellik kazandırır.

     
 
 

Kenet çatı yapan firmalar arasında bizi lider firma yapan en önemli şey; üstün düzeyde know-how altyapımız ve kenet sistemni yapan makina ve ekipmanlarımızın son teknoloji ile donatılmış olmasıdır

Eska Metal, Kenet Cati; Cephe Kaplama firmalari  arasinda Lider firmadir. Kenet Cati  ve Kilit gecme  Kaplama , Uzerine Polikarbon isiklik Sistemi ile modern ve kullanisli Catilar yapmaktadir.
Zemin Kaplama uzmani da olan deneyimli ekibimizle, Epoksi ve Poliuretan kaplama ile su, ses izolasyonunu saglikli sekilde yapmaktayiz. “18.233/6a pozu “ talebi catilar icin sandvic panel veya tas yunu; cellik konstruksiyon catilar; ustun kalite ile kaplamaktayiz

   

Gaziantep ‘teüretim fabrikası bulunan firmamızın merkezi Istanbul / Ataşehirdedir. Çatı Kaplama lideri firmamızTürkiye’nin 38 ilinde güçlü referanslara sahiptir. Türkiye dışında ise Irak, Bulgaristan, Suudi Arabistan, Kıbrıs, Rusya vb ülkelerde bir çok çatı ve cephe projesine imza atmıştır. 
Aynı ülkelerden ve yeni başka ülkelerden gelen çatı kaplama, özellikle de kenet çatı , trapez çatı , kilit geçme çatılarda , yeni projeler için sürekli faaliyet içindeyiz.
Eska Metal firması bu alanda bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla sürekli ileri gitmektedir. 
Tüm projelerimizde birinci hedefimiz, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini karşılama konusunda başarılı hizmet sunabilmektir. Bugüne kadar olan tüm işlerimizde bunu akımızın akı ile başarı ile gerçekleştirdik. 
Tüm çatı ihtiyacı olan müşterilerimiz ve müteahhit kardeş firmalarımızla uzun süreli işbirliğinni hedefleyen firmamız Eska Metal; ilk başvuracağınız firma olacaktır.
Yaptığımız yapılar genel olarak ; Fabrika inşaatı, Stadyum İnşaatı, Pazaryeri İnşaatı, Fuarlar, Çiftlik İnşaatı , otomotiv Binaları inşaatı , Okul inşaatları vb yapılardır.
Bu inşaatların Çatı, Cephe Yüzey kaplamaları; iç mekanlar için yüzey kaplamaları, epoksi yüzeyler  , taş yünü yalıtımlar vb yapılmaktadır.
Ayrıca izolasyon amaçlı olarak ; su yalıtımı, ses yalıtımı  , ısı yalıtımı vb faaliyetlerimiz yoğun olarak devam etmektedir.
__________________________

We have been cladding roof systems in a lot of Europe , Middle East  and Asia countries : Turkey, Bulgaria, Iraq, Saudi Arabia, Cyprus, Russia etc. Our first aim is the customers’ aim ; we have been successful up to today .  Our cenral of our firm in Istanbul and our factory in Gaziantep Turkey.Our activities are;
Roof Cladding System
Standing Seam Roofs
Single Sheet Roof Cladding
Sandwich PAnels (Foam Insulation, Polyurethane Insulation, Rockwell Roof Insulating Systems)
Seam Roofs 
Roof and Facade with Ready Panels
Lock Switching Roofs,
Duplex Seam Roof
PVC Membrane roof
trapez Roof 
Zinc Roof
Titanium Zinc Roofing
Clamp Roof
Duplex Clamp Roof
18.233/6A poses roof facade
Ceiling
Steel Construction
stadium Construction and roof

.

 

 

 

 

 

 

 

 ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÇATI CEPHE | YALITIM | REFERANSLARIMIZ | İLETİŞİM
 Copyright © 2012 ESKA Metal San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.